Kobieta

Zrób to dla siebie

Uważam, że każda kobieta jest silną istotą. Jest jednak procent takich, które jeszcze o tym nie wie. Nie radzą sobie z problemami, ponieważ zwyczajnie nie odkryły w sobie tej siły, która pomogłaby im w tym. Niepewność siebie pcha nas w dół a tego żadna z Nas nie chce. Kiedy idziesz ulicą i widzisz piękną kobietę i jedyne co, czujesz to zazdrość, kipi ona w Tobie, zżera Cię od środka, czujesz, że zaraz eksplodujesz. Kiedy zauważasz, że Twój mężczyzna patrzy się na nią, jest Ci przykro a po chwili, robisz mu awanturę.

Musisz nauczyć się widzieć w tym motywację, musisz postawić sobie cel. Następnym razem spójrz razem z nim i pozytywnie skomentuj. Nie masz prawa mieć pretensji o to, że inni są piękni. Musisz mieć pretensję do siebie o to, że Ty nie czujesz się dobrze. Usiądź wygodnie i zastanów się co, powoduje, że czujesz się gorsza i zapisz w punktach co, zrobiłaś aby to zmienić. Pewność siebie buduje się latami, budują ją w nas sytuacje i ludzie. Często wynosimy ją z domu a jeszcze częściej, buduje ją w nas facet lub bliskie osoby. Nie daj się ponieść tej wirtualnej machinie, w której cały świat jest idealny. Photoshop na buzi, wyszczuplone uda i talia. Drogie ciuchy i najnowsze auta. Musisz przestać żyć innych życiem i zauważyć jak dużo zalet masz Ty. Zobaczyć, że jesteś cudowna i wielka.

Każdy z nas ma inne cele i marzenia. Każdy z nas posiada inne osiągnięcia, wykształcenie. Musisz zrozumieć, że każdy z nas jest inny wizualnie. Nadal każda z nas jest piękna, inna, ale piękna. Doceń to. Urodziłaś dziecko i czujesz się gruba, oglądasz fit instagramerki i jedyne, na co masz ochotę to zapaść się pod ziemię ?? Dlatego doceń to, że Ty urodziłaś małą istotę. Poświęciłaś się i swoje życie. Dlatego właśnie jesteś wielka i pewna siebie. Pamiętaj o tym i powtarzaj to sobie. Nie czujesz się atrakcyjna dla swojego partnera ? Wciąż pytasz po 10 razy czy jesteś gruba ?

On odpowiada „nie kochanie, nie jesteś”, zarzucasz mu kłamstwo, więc on jeszcze raz „troszeczkę kochanie Ci się przybrało” – zaczyna się awantura. Po prostu przestań i mu odpuść, weź do serca to, że on właśnie z Tobą żyje, a nie fit modelką. Cały świat jest tak duży, uwierz, gdyby nie chciał już by go nie, było. Doceń to i bądź tego pewna, jego i SIEBIE. Temat o pewności siebie mógłby trwać i trwać, natomiast ja nie chcę Cię męczyć.

Chciałabym, abyś odkryła w sobie najpiękniejsze cechy, najpiękniejsze aspekty i je wykorzystała. Nigdy nie zapominaj o tym, że jesteś wyjątkowa. Przestań zmieniać się dla innych, rób to dla siebie. Bądź pewną siebie kobietą. Bez znaczenia czy ważysz 50, czy 90, nie ma znaczenia to czy jesteś blondynką, czy rudą. Nadal jesteś cudowna, bo inna.

Życzę Ci abyś nigdy nie, czuła w sobie negatywnej zazdrości. Aby w Twojej głowie były tylko pozytywne myśli.

Jesteś silna i najlepsza, bo jesteś kobietą.

Mam na imię Ania. Moje życie to podróż – niesamowita podróż! Podzielę się tym z wami.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *