Podróże

Zainwestuj w piękne wspomnienia

Kiedy myślę o wyjazdach, podróżach często zapominam o tym, czy mnie stać czy nie. Po prostu tak bardzo kocham wyjazdy, wakacje, że nie ma znaczenia dla mnie cała reszta. Nie kocham wakacji za to, że jest słońce. Ja uwielbiam poznawać nowe miejsca lub odkrywać kolejne. Nie jest mi żal inwestować w dobre wspomnienia, bo wiem, że tylko one zostaną ze mną na ZAWSZE.

Tym razem, jak co roku, zdecydowałam się na wypad na Majorkę. Drugi raz na tej cudownej wyspie, tylko tym razem z koleżankami. Dziwne?

Oj tak, wiem…dla wielu z Was to niemożliwe i niezrozumiałe, jak mogę wyjeżdżać z samymi dziewczynami, a co na to mój mąż, a co powie rodzina…Takich historii jest wiele, a jeszcze więcej wiadomości na Instagramie, które są wręcz pouczające … Znacie mnie? no to wiecie, że nie interesuje mnie to.

Dla mnie taki wypad damski to podstawa do regeneracji głowy, do odpoczynku, którego potrzebuje każdy. To są inne chwile, inne wspomnienia. W nie trzeba inwestować.

Cudowne 4 dni z lekkimi zawirowaniami, które są niezbędne do dotarcia się. 4 dni szalonych pomysłów i totalnego luzu w pięknych klimatach.

4 dni, które dają czasami dużo więcej niż cały rok. Piękny weekend, który jest nasz, tylko nasz. To właśnie jest cudowne.

Dziękuję Kindze, Pauli, Ani, Klaudii za krótki urlop w 35 stopniach. Za ból brzucha od śmiechu i brak snu! Love.

Czy jesteś za tym, aby od czasu do czasu spędzić taki weekend? czy Ty również robisz sobie takie wypady? Daj znać w komentarzu gdzie ostatnio byłaś.

A ja uciekam planować nam kolejny wyjazd.

2 komentarze

  • Sandra

    Robie takie wypady regularnie od lat i daje to niesamowita porcje Energi na zmaganie sie z dniem codziennym, Majorka byla po raz x w listopadzie a za 2 tyg dlugi Weekend spa w st Peter Ording gdzie uwielbiam wpadac jesienia, podroze te bliskie czy te dalekie sa potrzebne jak tlen do zycia, pozdrowionka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *