fbpx

WARSZTATY SOCIAL MEDIA
MARKETING dla Twojego BIZNESU
WIDEOMARKETING

Ania Cendrowska

Jestem Specjalistą Social Media i odpowiadam za prowadzenie działań marketingowych w mediach społecznościowych w imieniu firmy lub klienta. Posiadam wiedzę na temat platform społecznościowych, umiejętności tworzenia treści, analizowania i mierzenia skuteczności oraz budowania relacji z klientami poprzez interakcję w mediach społecznościowych. Wychodzę naprzeciw firmom, które chcą rozwijać swoje umiejętności w social media i prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe. Na swoim koncie mam ponad 400 firm i marek osobistych, którym pomogłam.
Jestem odpowiedzialna za planowanie i realizację strategii social media, w tym wybór odpowiednich platform społecznościowych, określenie grupy docelowej, kreowanie i publikowanie treści, moderowanie komunikacji, analizowanie wyników i dostosowywanie strategii w oparciu o zebrane dane.
Moje kreatywne i strategiczne myślenie przekażę Tobie na Warsztatach, dzięki czemu wejdziesz na level wyżej.

Natalia - gość

Moja przygoda z social mediami zaczęła się 3 lata temu kiedy podjęłam pracę jako przedstawiciel handlowy i chciałam rozpromować swoją markę osobistą w sieci. Z biegiem czasu otrzymywałam pytania od ludzi z zespołu jak tworzę wideo od czego zacząć i wielokrotnie zostałam proszona o pomoc w kwestiach technicznych.

Pogłębiałam swoją wiedzę korzystając ze szkoleń jak budować swoją markę osobistą w sieci a obecnie zakończyłam 3-miesięczną Akademię Twórców Wideo u Agaty Koman, gdzie uczyłam się nowego zawodu jakim jest wideomaker. Po Akademii wiem jak nagrywać wideo dla firm jak układać skuteczne filmy sprzedażowe do kampanii jak kadrować i nagrywać produkty i ludzi .

Monika - gość

Jestem doświadczonym Web Project Managerem, którego pasją jest marketing. Przez wiele lat zdobywałem doświadczenie, pracując z różnymi firmami w różnych sektorach. Moja specjalizacja to tworzenie spersonalizowanych strategii marketingowych, które pomagają firmom osiągnąć ich cele biznesowe. Uczę się i aktualizuję swoje umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Wdrażam strategie, które przyczyniają się do wzrostu ruchu na stronie internetowej, generowania leadów i zwiększenia sprzedaży. Moja kariera w marketingu rozpoczęła się 5 lat temu, od tamtej pory ciągle zdobywam nową wiedzę i poszerzam swoje umiejętności.

Jako marketer z pasją, jestem zawsze gotowa do podjęcia nowych wyzwań i stworzenia innowacyjnych strategii marketingowych.

Od podstawy, czyli strategii, przez tworzenie materiałów reklamowych, po efektywne kampanie reklamowe i profesjonalne wideo.

Świetnie odnajduję się nawet w specyficznych branżach, czuję wtedy ogromną misję. Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom klienta. Każda firma potrzebuje swojej indywidualnej strategii. To kilka firm, które mi zaufały.

Ponad 400 przeszkolonych firm w Polsce, Niemczech, Anglii i we Włoszech.

Dlaczego warto dołączyć?

Warsztaty marketingowe to interaktywna forma szkolenia, podczas której zdobędziesz wiedzę na temat różnych dziedzin marketingu oraz masz okazję ćwiczyć praktyczne umiejętności w ramach różnych case’ów i ćwiczeń. Celem warsztatów marketingowych jest zwiększenie skuteczności działań marketingowych i umiejętności ich planowania, wdrażania oraz monitorowania.


Podczas warsztatów marketingowych zdobędziesz wiedzę na temat różnych zagadnień, takich jak:

badania rynku i analiza konkurencji

tworzenie strategii social media

planowanie kampanii reklamowych

budowanie wizerunku marki

marketing w mediach społecznościowych

content marketing

email marketing

wideomarketing

pozyskiwanie klienta

tworzenie angażujących treści

budowanie społeczności

kampanie płatne Facebook Ads

Warsztaty marketingowe poprowadzę wraz z Moniką i Natalią. Wspólnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem. W trakcie warsztatów masz okazję ćwiczyć praktyczne umiejętności, rozwiązywać realne problemy i wymieniać się wiedzą i doświadczeniem z innymi uczestnikami.

Udział w warsztatach marketingowych przyniesie wiele korzyści dla Twojego biznesu. Poniżej przedstawiam kilka powodów, dla których warto dołączyć do takich warsztatów:

Rozwój umiejętności i wiedzy

podczas warsztatów marketingowych będziesz miał/a możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat marketingu oraz nauczenia się nowych umiejętności, które pomogą Ci w prowadzeniu skutecznej kampanii reklamowej, tworzenia strategii czy wideomarketingu.

Zwiększenie efektywności działań

poznasz różne techniki i narzędzia marketingowe, które pozwolą Ci lepiej dotrzeć do swojej grupy docelowej i zwiększyć skuteczność swoich działań.

Poznanie innych przedsiębiorców

podczas warsztatów będziesz miał/a okazję poznać innych przedsiębiorców i pracowników firm, co może prowadzić do ciekawych współprac i pomysłów na rozwój biznesu.

Aktualizacja wiedzy

marketing jest dziedziną, która ciągle się rozwija, dlatego tak ważna jest aktualizacja, aby nie stanąć w miejscu.

Dla kogo są warsztaty?

Dla małych i średnich firm, dla osób, które budują lub planują budować markę osobistą, dla freelancerów czy również influencerów, a także dla przyszłych specjalistów social media.

Co zyskasz podczas warsztatów?
1 197,00 zł 997,00 zł