Kobieta

To był najpiękniejszy dzień.

W życiu każdej kobiety są momenty, których nic ani nikt nie jest w stanie wymazać z pamięci. To może zabrzmi dziwnie i głupio, ale mniej pamiętam swoje wesele niż to o czym chcę dziś napisać. Dzisiejszy wpis będzie o mnie. Wybaczcie, dajcie mi moment na małe wspomnienie i zostańcie chwilkę razem ze mną.

Dzisiaj mijają 4 lata od momentu moich zaręczyn, ale też najpiękniejszych wakacji w moim życiu. Wyobraźcie sobie, byliśmy w tak cudownych miejscach jak Bali, Tajlandia, Paryż, Rzym, Wenecja i wielu, wielu innych a jednak w mojej pamięci najpiękniej siedzi Malta, właśnie tam 4 lata temu mój obecny mąż mi się oświadczył. Nie wyobrażajcie sobie, że wydarzyło się tam coś nadzwyczajnego. Nie przyleciał helikopter, nie miałam pokazu fajerwerków, nie dostałam diamentów ani nawet róż. Dostałam 2 lata temu tak dużo miłości, tak cudowny wieczór w wyjątkowym miejscu. Totalnie w moich klimatach. Na pięknej skalistej plaży byliśmy tylko my i właśnie to jest dla mnie tak piękne. Piękne było i jest dla mnie to, że mój mąż, wtedy jeszcze chłopak wiedział co lubię, czego oczekuję, bo przyjaciele wiedzą takie rzeczy.

Może są tu osoby, które znają mnie z innej strony, ze strony większego rozmachu..haha! Natomiast kocham też prywatność, swobodę, uwielbiam być od czasu do czasu sama, lubię naturę, kręcą mnie bardziej jeziora od oceanów a na zwiedzanie Rzymu w 2018 postawiłam na skuter a nie nowe porshe. To wszystko to przenośnia, ale jestem pewna, że wiecie o czym piszę.

Wracając na chwilę do moich zaręczyn. To tylko dwa lata a z jednej strony mam wrażenie jakby to było wczoraj a z drugiej strony czuję, że znam mojego męża całe życie.

Doceniam takie chwilę, kocham takie momenty, które są tylko moje. Właśnie za to doceniam wspomnienia bardziej niż pieniądze czy cokolwiek innego, właśnie za to, że na zawsze będą moje. Nikt ani nic mi ich nie zabierze. To co zrobiłam, to co zobaczyłam, to co przeżyłam MAM na własność.

Przez te 4 lata wydarzyło się tak wiele. Nie mam zamiaru kłamać, że mam idealne życie. Nikt nie ma. Natomiast wiem, że to co przeżyliśmy i to co przed nami, wynagrodzi nam każdą, nawet najmniejszą sprzeczkę.

Właśnie takich chwil Wam życzę. Wyjątkowych i docenionych przez Was.

Dodam kilka zdjęć z tych pięknych wakacji, zerknijcie jaka Malta jest cudowna i klimatyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *