Życie

Przyjaciółka.

Nie ma kobiety na tym świecie, która nie potrzebuje przyjaciela.

Zgadzasz się? chociaż jednego, jednego, ale prawdziwego.

Kiedy byłyśmy młode wszystko było inne. Przyjaciel był zawsze w domu, nie było potrzeby umawiania się na konkretną godzinę. To było piękne, ale jak wiemy wszystko co piękne szybko się kończy. Takie jest właśnie życie.

Teraz o prawdziwą przyjaźń jest trudno. Jeśli jest ona z dawnych lat i możecie nie widzieć się kilka tygodni a i tak zawsze macie o czym porozmawiać to świetnie Was rozumiem. To daje takie poczucie, że możemy mieć sto koleżanek, ale przy żadnej nie poczujecie się nigdy tak swobodnie i dobrze jak przy tej jednej, którą macie od zawsze.

Choć rzeczywiście zdarzają się wyjątki i spotkamy na swojej drodze cudowne osoby, które śmieją się z tych samych rzeczy, myślą podobnie a z każdej kłótni czy sprzeczki wychodzą z klasą. To się ceni!

Dzisiejsze czasy to zazdrość. Pogoń i wyścig szczurów. A prawdziwa przyjaźń to rzadkość.

Często otaczamy się milionem znajomych a żaden z nich nie daje nam tego czego oczekujemy, czyli zaufania.

Właśnie o to chodzi w tym wszystkim, aby zwyczajnie móc zaufać drugiej osobie. Taki luz, bez obaw.

Każdy z nas szuka swojego miejsca na ziemi, albo już je znalazł. Każdy z nas spotkał na swojej drodze mnóstwo ludzi, może też mnóstwo przyjaźni. Jedne zostały do dziś, inne kontakty się zerwały z różnych przyczyn. To nieuniknione. Tak po prostu się dzieje.

Nikt z nas nie ma serca z kamienia. Kiedy osoba, której ufasz nagle okazuję się nie być tak fair jak myślałaś, Twoje życie lekko się zmienia, a jeśli nie życie to na pewno kilka tygodni a może miesięcy. To trochę jak zdrada w związku. Ufasz komuś bezgranicznie i nagle bęc..

Cieszę się, że mam osoby, którym mogę zaufać. Cieszę się, że mój mąż jest moim przyjacielem. Chciałabym aby każda z Was miała taką przyjaciółkę obok. Jedną, ale prawdziwą.

Nie walczmy o milion znajomych. Skupmy się na prawdziwych osobach.

Jestem ciekawa jakie Wy macie zdanie na ten temat, czy macie przyjaciółkę? taką prawdziwą, której ufacie? a może macie znajomych a Waszym przyjacielem jest mąż lub chłopak. A może miałyście przyjaciółkę, na której bardzo się zawiodłyście? Pogadajmy o tym w komentarzach!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *