Kobieta

Praca marzeń

Istnieje taka? Oczywiście, że tak.

Każdy z nas kocha co innego. Każdy z nas ma inne marzenia i cele. Natomiast chciałabym napisać o tym, co dla mnie oznacza taka praca marzeń.

Nie zawsze to miejsce i ludzie, nie zawsze to pieniądze. Dla mnie to działania, które w żaden sposób nie męczą nas psychicznie i fizycznie a jedyne co możemy odczuwać to lekkie zmęczenie lub niewyspanie. Jest to praca, która daje możliwość realizowania siebie i swojego życia tak jak zawsze chciałyśmy. Są to momenty, które zostają w nas na zawsze i są przepięknym wspomnieniem, o którym możemy opowiadać dzieciom i wnukom. To praca, która cieszy i daje energię.

Na świecie jest tyle zawodów, możliwości rozwijania się i swoich pasji, świat jest tak potężny, że dla każdego znajdzie się miejsce. Miejsce odpowiednie dla nas. Nie dla pieniędzy, dla rodziny a dla naszego życia, po to aby ono płynęło szczęśliwie. Tak dużo czasu poświęcamy właśnie na pracę, czy nie powinien ten czas być wyjątkowy?

Tu nie chodzi o to, aby zarobić miliony, tu nie chodzi o pieniądze a o życie. Chodzi o ten czas, który często tak jakby wyrzucamy do śmieci. Idziemy, aby “odbębnić”, wracamy, aby przeczekać.

Ja piszę do kobiet a dla mnie, każda kobieta to inteligentny i zaradny człowiek, który zasługuje na pracę marzeń. Może wiele z nas jeszcze nie odkryło tego w sobie, ale jestem pewna, że każda, ale na prawdę każda kobieta potrafi ułożyć sobie życie tak, aby być szczęśliwą.

Mamy problemy finansowe, każdy z nas od czasu do czasu je ma i właśnie z ich powodu często “łapiemy się” pracy, jaka jest. Często brakuje nam odwagi do zmian. Znamy stanowisko, znamy ludzi i obowiązki a na samą myśl zmiany przychodzi stres. Naszym zadaniem jednak powinna być chęć podejmowania tych zmian, bo właśnie na tym opiera się życie. Ma być ono przygodą, energią i szczęściem, nie problemem, zamartwianiem się i smutkiem. Każda chęć podjęcia zmiany musi być połączona z wiarą w to, że się uda. Jeśli posiadasz te dwie kwestie to nie będzie inaczej. Zawsze dzieje się tak jak w to wierzymy.

Życie płynie jak szalone. Leci i leci, nie chce się zatrzymać.

Czy masz wrażenie, że właśnie przeleciało kilka miesięcy a może i nawet lat a Ty nadal stoisz w miejscu? Jeśli tak jest to po prostu się obudź. Nie czekaj na to, aż ktoś zrobi coś za Ciebie, nie czekaj na miłe słówka i pomoc. Weź życie w swoje ręce, bo zazwyczaj liczyć można w 100% tylko na siebie. Działaj tak, abyś Ty była szczęśliwa i rób to co sprawia Ci przyjemność, bo bez tego życie Ci ucieknie bezpamiętnie. Ucieka każdemu, ale chodzi o to, aby pięknie je pamiętać. Każdy moment, żeby był wyjątkowy, po prostu Twój. Taki jak chciałaś.

Dlatego zacznij wprowadzać zmiany już dziś, nie bój się. Nie daj się ograniczyć ani zniechęcić i zwyczajnie walcz o swoje plany i marzenia, bez względu gdzie i w jakim wieku jesteś, bo nigdy nie jest za późno.

Ja w Ciebie wierzę, SERIO!!!! Jesteś kobietą, a my potrafimy dużo więcej niż nam się wydaje. Dlatego znajdź swoją pracę marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *